logo

Albin Pump AB Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Albin Pump AB markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Albin Pump AB markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Albin Pump AB markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Albin Pump AB

10405400001,AD0015

DIAPHRAGM PUMP AIR

AD30 AXT

AD30-AXT air operated Double Diaphragm Pump Aluminium housing, conductive. springloaded flap valves (Peek), diaphragms and seals from PTFE max. delivery 35 Liter/min.

PLH-40-MSV 10-63-NBR

Red Baron Modell PLH 40, Selbstansaugende Schlauchpumpe, mit E-Motor (mechanische Drehzahlregelung über Getriebe). Anschlüsse mit DIN Flanschen

ALP 09-F 23 l/h

peristaltik pompa Albin

ALP 09-F 35 l/h

peristaltik pompa Albin

ALP 09-F 35 l/h 230 V

peristaltik pompa Albin

ALPKIT0184

Komple paket rotor ünitesi montajı ALP25