logo

Aihara Electric Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Aihara Electric markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Aihara Electric markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Aihara Electric markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Aihara Electric

4YSB-500

Potential Transformer Power Rating: 0,5Kva, Primary Voltage: 420/440/460/480VAC Secondary Voltage: 200/220VAC, Insulation Class: E Dimensions: 153x145x156mm – Phase – Refrigeration: Dry Natural Winding Type: Separate – Encapsulation: Armored – Fixing: Bolt – Thermal Class: E

A1390903

transformatör

SR-200

transformatör