logo

AVK Saudi Valves Manufacturing Co. Ltd. Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

AVK Saudi Valves Manufacturing Co. Ltd. markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. AVK Saudi Valves Manufacturing Co. Ltd. markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen AVK Saudi Valves Manufacturing Co. Ltd. markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi AVK Saudi Valves Manufacturing Co. Ltd.

27150304001

OPERATING WRENCH

CATALOGUE NO: 12-2370016,PART NO: 27/00,

HYDRANT, FIRE: STYL DRY BARREL HYDRANT, FIRE: STYLE DRY BARREL, PRESSURE RATING PN16 BAR, MATERIAL DUCTILE IRON, FFT: MAIN VALVE; SIZE: MOD-6"BL-4'PU 4",