logo

ADT FIRE & SECURITY Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

ADT FIRE & SECURITY markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. ADT FIRE & SECURITY markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen ADT FIRE & SECURITY markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi ADT FIRE & SECURITY

SMP69

DUCT PROBE UNIT,ADT-FS,SMP69,SS316 Material : STAINLESS STEEL 316 Dimension : 225 x 150 x 90 mm Cable Entry : 3 x M20 GLAND Diameter, probe tube : 20 mm Operating temperature : -20 TO +70 °C Airspeed range : 1.5 TO 25 m/s