logo

ADDONICS. Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

ADDONICS. markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. ADDONICS. markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen ADDONICS. markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi ADDONICS.

AD25MSD

Addonics - 2.5" mSATA hard drive

AD2EMSPCI

Addonics - Dual Mini SAS Converter PCI Bracket Mount kit Dual Internal Mini SAS (SFF-8087) to External Mini SAS (SFF-8088) bridge mounted on Standard height PCI bracket)

AD2EMSRM

Addonics – Dual Mini SAS Converter Enclosure Version (Convert two External Mini SAS (SFF-8088) connectors into two Internal Mini SAS (SFF-8087) ports internally)

ADCFASTHDD

Addonics - CFast HDD adapter

ADIDESA

IDE TO SERIAL ATA

ADSAIDE

IDE TO SERIAL ATA

ADSAIDE44

IDE TO SERIAL ATA 44 PIN

MSCFASA

Addonics - Internal mSATA SSD / CFast card Reader/Writer with SATA interface

MSHDUS5C

Addonics

ST5

Addonics - Storage Tower V, base unit (320 Watts power supply, power cord, 5 4P Molex power connectors (with 5 SATA power connector adapters), and user guide)

AE4UDDU

4 yuvalı UDD USB 2.0 9-in-1